• Increase
  • Decrease

Twitter:

SketchUp 2017

Aktualiacja Shadow Analysis

Aktualna wersja Shadow Analysis wspiera SketchUpa w wersji 2015 i 2014.

W tej chwili pracujemy nad nowym produktem służącym do analizy energii słonecznej padającej na powierzchnię. W najbliższym czasie rozpoczniemy zamknięte testy tego narzędzia. Jeśli jesteś zainteresowany uczestniczeniem w programie beta testów napisz do nas na office@deltacodes.pl.

Nowe wersje Shadow Analysis 2013

Udostępniliśmy dwie nowe wersje Shadow Analysis 2013. Podstawową zmianą jest pełne dostosowanie naszej wtyczki do wymagań SkechUpa w wersji 2013. Oprócz tego wprowadziliśmy nową opcję konfiguracji pozawalającą na wykonywanie analizy dla czasu strefowego lub słonecznego. Wszystkie wersje są dostępne do pobrania w wersji demo
 

Shadow Analysis - opis programu

Shadow Analysis jest prostym narzędziem do analizy warunków oświetlenia budynków. Wyniki prezentowane są w postaci kolorowych wizualizacji - każdy kolor symbolizuje określoną długość bezpośredniego oświetlenia. 

Praktyczne wykorzystanie analizy nasłonecznienia w procesie projektowym

Zastosowanie w fazie koncepcji programów do analizy nasłonecznienia pozwala projektantom na tworzenie bardziej zoptymalizowanych form. Wpływa to na zwiększenie jakości projektów oraz zminimalizowanie ewentualnych modyfikacji w późniejszych etapach realizacji. Ma to bezpośredni wpływ na oszczędność czasu i kosztów przygotowania dokumentacji projektów.

Galeria